03Srp/18

Kde zaparkovat

Pokud na festival míříte autem, parkovat můžete za kostelem. Po příjezdu do Čeladné vás navedou směrovky na kruhovém objezdu.

30Čvc/18

1. 8. končí předprodej vstupenek

Do 1. 8. máte poslední možnost koupit si vstupenky na Ladnou Čeladnou za zvýhodněnou cenu. Nakupovat můžete online přes Ticketpro anebo osobně v Informačním centru Čeladná a v prodejně Oriental v Ostravě-Zábřehu. Pak už budou vstupenky k dostání pouze na místě.

26Čvc/18

Hlídání dětí v době konání festivalu

V areálu bude spousta aktivit pro menší i větší děti, vaše ratolesti se na Ladné Čeladné nudit nebudou. Pokud byste však během festivalu ocenili nějakou tu hodinku bez dětí, můžete využít služeb Mateřské školy Čeladenská Beruška. Více informací najdete na našich stránkách v sekci Praktické.

25Čvc/18

20% sleva pro klienty ČPZP

Jste klienty České průmyslové zdravotní pojišťovny? Pak máte nárok na 20% slevu na vstupném, a to při koupi vstupenky v prodejně Oriental v Ostravě-Zábřehu nebo přímo na místě.

 

24Čvc/18

Kyvadlové autobusy zdarma

Pokud jste z Frýdlantu n. Ostravicí nebo Frenštátu p. Radhoštěm, na Ladnou Čeladnou a zpět můžete jet našimi kyvadlovými autobusy zdarma. Časy odjezdů najdete na našich stránkách v sekci Praktické.

23Čvc/18

4. kolo soutěže o volné vstupy

Vítěze z minulého týdne najdete na našem Facebooku a tento týden hrajeme o další 2 x 2 volné vstupy – pro zobrazení otázky klikněte zde. Odpovídat můžete na Facebooku do pátku 27. 7. do 20:00 hod. Vyhrávají dva z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě shody rozhoduje dřívější čas.

16Čvc/18

3. kolo soutěže o volné vstupy

Vítěze z minulého týdne najdete na našem Facebooku a tento týden hrajeme o další 2 x 2 volné vstupy – pro zobrazení otázky klikněte zde. Odpovídat můžete na Facebooku do pátku 20. 7. do 20:00 hod. Vyhrávají dva z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě shody rozhoduje dřívější čas.

09Čvc/18

2. kolo soutěže o volné vstupy

Vítěze z minulého týdne jsme již vyhlásili na našem Facebooku a tento týden hrajeme o další 2 x 2 volné vstupy – pro zobrazení otázky klikněte zde. Odpovídat můžete na Facebooku do pátku 13. 7. do 20:00 hod. Vyhrávají dva z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě shody rozhoduje dřívější čas.

02Čvc/18

1. kolo soutěže o volné vstupy

Dnes jsme na Facebooku spustili první kolo soutěže o volné vstupy na Ladnou Čeladnou – pro zobrazení otázky klikněte zde. Odpovídat můžete do pátku 6. 7. do 20:00 hod. Vyhrávají dva z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě shody rozhoduje dřívější čas. Vítěze vyhlásíme následující týden na Facebooku Ladné Čeladné.

25Čvn/18

Soutěž o volné vstupy

Příští týden začínáme hrát o volné vstupy na Ladnou Čeladnou na našem Facebooku. První kolo soutěže spouštíme v pondělí 2. 7. Každý týden vyhlásíme dva výherce, kteří získají dva vstupy na celý festival, a to na základě zodpovězení tipovací otázky. Vyhraje ten, kdo bude nejblíže správné odpovědi (a bude nejrychlejší). Celkově proběhnou čtyři kola soutěže, poslední začne v pondělí 23. července.

12Čvn/18

Kempování u areálu

Pokud hledáte místo k přespání po festivalu, můžete využít kemp, který se nachází hned vedle areálu u řeky Čeladenky. K dispozici je pitná voda a mobilní WC. Cena: 30 Kč/osoba, 100 Kč/stan. Místo si můžete zarezervovat předem zasláním emailu na adresu machackova.mo@gmail.com nebo zakoupit na hlavní pokladně v době, kdy je festivalový areál otevřený. Tábořiště je nutno opustit nejpozději v neděli 5. srpna do 12 hodin.

24Kvě/18

Na divadelní scéně zahrají herci se Staré arény Ostrava

Ladná Čeladná nabídne spoustu zábavy pro mladší i starší děti. Oba festivalové dny se uskuteční divadelní představení, a to v podání herců ze Stará aréna Ostrava. Na programu budou Bílá velryba a Vincent a Bóďa. Pokud máte rádi dobrodružné příběhy, tak si představení nenechte ujít!

21Kvě/18

Ladnou Čeladnou zakončí Balkan Party

Na závěr Ladné Čeladné se připravte na Dr. Zeppelin a jeho neodolatelnou balkánskou tancovačkou. Temperamentní mejdan pod taktovkou energického DJe vás roztrsá k nezastavení. Precizní selekci hitů z tvorby umělců jako Goran Bregović, Mahala Rai Banda, Fanfare Ciocarlia, N.O.H.A., Shantel či Manu Chao okoření mistrný doprovod klarinetisty Radima Nováka a bubeníka Vaška Vidličky.