13Úno/18

Podívejte se na sestřih z loňska!

Připomeňte si s námi atmosféru loňského ročníku a koukněte se na sestřih z minulého roku. Věříme, že ten letošní bude stát taky za to a potkáme se na Čeladné v hojném počtu.

 

07Srp/17

Děkujeme!

Děkujeme za další vydařený ročník Ladné Čeladné. Těší nás pozitivní ohlasy a hodnocení, které od vás dostáváme.

O právě skončeném ročníku si můžete přečíst třeba na serveru Novinky.cz nebo na Polar.cz. Fotky si můžete prohlédnout na naší FB stránce zde.

 

24Čvc/17

8. kolo soutěže o vstupenky!

Tento týden vyhlašujeme poslední kolo soutěže o 2 x 2 vstupy na Ladnou Čeladnou. Tipněte si, kolik let mají dohromady členové kapely The Tap Tap. Odpovídat můžete na našem Facebooku, kde taky najdete správnou odpověď a výherce z minulého týdne.

21Čvc/17

The Tap Tap na Čeladnou přivezou výstavu černého humoru

Kapela The Tap Tap na Ladné Čeladné představí kromě své hudby také výstavu The Tap Tap načerno, která upozorňuje na to, jak je důležité mluvit o vážných věcech s nadhledem. Zasmějte se společně s kapelou vtipům o lidech s hendikepem a zeptejte se na cokoli, co vás zajímá. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen. Vtipy pro výstavu vytvořili autoři humoristického časopisu Sorry a od roku 2014 je vidělo přes čtvrt milionů návštěvníků.

07Čvc/17

Soutěž o trička WOOX

Ode dneška můžete soutěžit o trička firmy WOOX, která je jedním z letošních partnerů našeho festivalu. Tipněte si, kolik lidí bude přihlášeno v události „Ladná Čeladná 2017“ jako „se zúčastní“ v neděli 23. 7. v 20:00 hod. Tipovat můžete do pátku 21. 7. 20:00 hod. Vyhrají dva z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě shody rozhoduje dřívější čas. Hrajeme o jedno dámské a jedno pánské triko. Trika k vidění zde: dámské http://www.woox.cz/hledej/… a pánské: http://www.woox.cz/trika-1/candyman-melange.

Soutěžit můžete na našem Facebooku.

03Čvc/17

5. kolo soutěže o vstupenky

Stále soutěžíme o vstupy na festival! Otázka pro tento týden zní: Kolik plochy zabere cirkusové šapitó v dětské zóně? Odpovídat můžete zde. Správnou odpověď z minulého týdne najdete na nástěnce našeho Facebooku.

19Čvn/17

3. kolo soutěže o vstupenky!

Otázka pro tento týden se týká nově vzniklé pláže u Čeladenky: Kolik tun oblázků (odborně tzv. kačírku) bylo potřeba na pláž navézt? Odpovídat můžete zde. Správnou odpověď a vítěze z minulého týdne najdete na nástěnce našeho Facebooku.

14Čvn/17

Letos se bude u areálu poprvé kempovat

Pro přespolní máme dobrou zprávu. Hned vedle festivalového areálu u řeky Čeladenka bude fungovat kemp. K dispozici bude pitná voda a mobilní WC. Cena za osobu 30 Kč, za stan 100 Kč. Zájemci, pospěšte si, kapacita je omezená (40 stanů, resp. 100 osob). Více informací najdete v sekci Praktické.

12Čvn/17

Hrajeme o další vstupenky!

Na Facebooku pokračuje další kolo soutěže o vstupenky. Tentokrát se ptáme: Kolik členů má organizační tým Ladné Čeladné? Odpovídat můžete zde.

Správnou odpověď a vítěze z minulého týdne najdete na nástěnce našeho Facebooku.

 

05Čvn/17

První kolo soutěže o vstupenky!

Na Facebooku jsme spustili soutěž o vstupenky. Soutěžní otázka zní: Jak velký je areál festivalu Ladná Čeladná v m2? Dvě vstupenky vyhrají dva  z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. Tipovat můžete do pátku 9. 6. 20:00 hod.

02Čvn/17

Vyzkoušejte si deskové hry v dětské zóně

V dětské zóně si budete moct zahrát nejrůznější deskové hry od firmy MINDOK​. Nabídka bude velká – smart hry pro jednoho hráče, postřehové hry při kterých si vyzkoušíte svou rychlost nebo párty a komunikační hry, při nichž se pobavíte. Hry jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zabaví se děti od 2 let i dospělí.

 

01Čvn/17

Filmová scéna nabídne pohádky i rodinné filmy

V nabídce filmové scény si letos vyberou menší i větší děti a nudit se nebudou ani dospělí. Promítat budeme příběhy kocoura Garfielda, rodinné drama Kde roste červené kapradí, animované sci-fi Bitva o planetu Terra, moderní pohádku Penelope a dobrodružné sci-fi Astronaut. Více informací k jednotlivým projekcím najdete v sekci Účinkující – Film.

24Kvě/17

Nechte si na Ladné Čeladné zahrát scénku na přání

Už tradičně bude jedno divadelní představení na Ladné Čeladné věnováno i dospělým a starším dětem. Tohoto úkolu se tentokrát zhostí Impéčko. Tato úspěšná improvizační parta z Ostravy je schopná zahrát cokoli na přání diváků. Tak už vymýšlejte, co byste si chtěli nechat zahrát.