19Čvn/17

3. kolo soutěže o vstupenky!

Otázka pro tento týden se týká nově vzniklé pláže u Čeladenky: Kolik tun oblázků (odborně tzv. kačírku) bylo potřeba na pláž navézt? Odpovídat můžete zde. Správnou odpověď a vítěze z minulého týdne najdete na nástěnce našeho Facebooku.

14Čvn/17

Letos se bude u areálu poprvé kempovat

Pro přespolní máme dobrou zprávu. Hned vedle festivalového areálu u řeky Čeladenka bude fungovat kemp. K dispozici bude pitná voda a mobilní WC. Cena za osobu 30 Kč, za stan 100 Kč. Zájemci, pospěšte si, kapacita je omezená (40 stanů, resp. 100 osob). Více informací najdete v sekci Praktické.

12Čvn/17

Hrajeme o další vstupenky!

Na Facebooku pokračuje další kolo soutěže o vstupenky. Tentokrát se ptáme: Kolik členů má organizační tým Ladné Čeladné? Odpovídat můžete zde.

Správnou odpověď a vítěze z minulého týdne najdete na nástěnce našeho Facebooku.

 

05Čvn/17

První kolo soutěže o vstupenky!

Na Facebooku jsme spustili soutěž o vstupenky. Soutěžní otázka zní: Jak velký je areál festivalu Ladná Čeladná v m2? Dvě vstupenky vyhrají dva  z vás, kteří budou nejblíže správné odpovědi. Tipovat můžete do pátku 9. 6. 20:00 hod.

02Čvn/17

Vyzkoušejte si deskové hry v dětské zóně

V dětské zóně si budete moct zahrát nejrůznější deskové hry od firmy MINDOK​. Nabídka bude velká – smart hry pro jednoho hráče, postřehové hry při kterých si vyzkoušíte svou rychlost nebo párty a komunikační hry, při nichž se pobavíte. Hry jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zabaví se děti od 2 let i dospělí.

 

01Čvn/17

Filmová scéna nabídne pohádky i rodinné filmy

V nabídce filmové scény si letos vyberou menší i větší děti a nudit se nebudou ani dospělí. Promítat budeme příběhy kocoura Garfielda, rodinné drama Kde roste červené kapradí, animované sci-fi Bitva o planetu Terra, moderní pohádku Penelope a dobrodružné sci-fi Astronaut. Více informací k jednotlivým projekcím najdete v sekci Účinkující – Film.

24Kvě/17

Nechte si na Ladné Čeladné zahrát scénku na přání

Už tradičně bude jedno divadelní představení na Ladné Čeladné věnováno i dospělým a starším dětem. Tohoto úkolu se tentokrát zhostí Impéčko. Tato úspěšná improvizační parta z Ostravy je schopná zahrát cokoli na přání diváků. Tak už vymýšlejte, co byste si chtěli nechat zahrát.

18Kvě/17

Divadélko Ententýky zahraje pohádku pro malé i velké

Divadlo Ententýky zahraje pohádku o princezně Kulihrášek. Její korunovace je velkou událostí, ale princezna je natolik nevychovaná, že bude potřebovat pomoc dětí, aby vše dopadlo dobře. Tak ji v tom nenechte samotnou a přijďte se podívat na představení! Před pohádkou si kluci vyrobí motýlka a holky brož nebo sponku do vlasů, protože na korunovaci je třeba se pěkně obléknout.

16Kvě/17

Vezměte své děti na interaktivní pohádková představení

Na divadelní scéně se odehraje hned několik divadelních představení pro děti. Mezi účinkujícími nebude chybět uskupení Stará bába, které se na Ladnou Čeladnou vrací po dvou letech. Tento rok si pro děti připravili představení o cvrčkovi na motivy japonské pohádky nebo klaunovské interaktivní vystoupení s tvůrčí dílnou, v rámci níž si děti mohou z balonků vyrobit nejrůznější tvary.

 

13Dub/17

Ivan Mládek dorazí na Čeladnou s Banjo Bandem

Ivan Mládek je známou postavou české hudební scény. Jeho písničky znají Češi napříč generacemi, a tak jej není potřeba nijak představovat. Pokud patříte mezi fanoušky Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu, přijďte na letošní Ladnou Čeladnou.

 

11Dub/17

Těšte se na reggae v podání mezinárodních TiNG

Máte rádi reggae? Pak si nenechte ujít koncert kapely TiNG na Ladné Čeladné. V repertoáru této mezinárodní partičky nechybí kromě reggae také ska, dancehall, drum ‚n bass, swing, rock a hip-hop. No posuďte sami, že to bude stát za to:

05Dub/17

Letos rozšiřujeme hudební program

Pro ty z vás, kterým na Ladné Čeladné připadaly pauzy mezi koncerty moc dlouhé, máme dobrou zprávu. Letos bude fungovat i druhá stage, na které se budou střídat kapely s DJs. V lineupu najdete The JazzCake, Karl & John a Acoustic Irish. Další informace k letošnímu ročníku najdete v článku na Polar.cz.

03Dub/17

Lístky jsou od 1. 4. v předprodeji

Od 1. dubna spouštíme předprodej na Ladnou Čeladnou. Vstupenky lze nově koupit přes Ticketpro, a to jak v e-shopu, tak ve všech kamenných pobočkách. Dalšími prodejními místy jsou Knihovna a informační centrum Čeladná a prodejna Oriental v Ostravě-Zábřehu. A protože Česká zdravotní pojišťovna se stala letos partnerem dětské filmové scény, nabízí svým klientům 20% slevu ze vstupného. Bližší informace najdete v sekci Vstupenky.

29Bře/17

Nenechte si ujít koncert The Tap Tap

Kapela The Tap Tap je na hudební scéně naprosto ojedinělá. V roce 1998 ji založili studenti Jedličkova ústavu a nutno říci, že svůj handicap proměnili ve výhodu. Kapela slaví úspěchy doma i v zahraničí a spolupracuje s populárními českými hudebníky, např. s Davidem Kollerem, Danem Bártou, Kamilem Střihavkou a dalšími. Pokud The Tap Tap chcete vidět naživo, na letošní Ladné Čeladné máte příležitost.

22Bře/17

Letošní ročník nabídne interaktivní koncert pro děti

Letos myslíme na malé návštěvníky i na hlavní stagi, kde vystoupí kapela BomBarďák se svým interaktivním koncertem pro děti, a věříme, že nudit se nebudou ani rodiče. Autory chytlavých písniček jsou Filip Nebřenský a Michal Dalecký (příznivci seriálu Kancelář Blaník jej znají jako Žížalu).