Texty kapely Poletíme? jsou vtipné, poetické a současně přímočaré. Odlehčenou formou vyprávějí o složitých nebo smutných věcech, přesto však dýchají barevnou a veselou náladou a jsou plné svižné rytmiky. Na koncertech se budete smát a tančit, stejně tak vám ale po zádech může přeběhnout mráz ve chvíli, kdy v písni pojmenují váš problém.

S Poletíme? se rozhodně nudit nebudete, což mohou potvrdit návštěvníci festivalů United Islands, Colours of Ostrava, Jam Rock, Rock for People, Trutnov a dalších.

Za pozornost stojí netradiční nástrojové obsazení, se kterým kapela dobře zvládá punk stejně jako jazz. Jejich hudbu si na internetu stáhlo již více než 37 000 lidí. Kapelníkem, hráčem na banjo, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stále více poškozený kouřením a pitím stojí na podiu stejně sebejistě, jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří pětice mořských vlků, kteří vědí přesně, co mají dělat, aby plavba dopadla dobře. Ačkoli lodě většinou cestují vodou, tito námořníci se nevzdávají naděje, že jednou s touto lodí opravdu poletí!

Poletime2016_portret s pozadim-1-sRGB_FB2

Web: http://www.poletime.info/poletime/