Místo konání festivalu
Areál Základní školy Čeladná, Čeladná 551, 739 12

Parkování
Parkovat můžete za kostelem v Čeladné. Po příjezdu do obce vás navedou směrovky na kruhovém objezdu.

Kemp
Plocha pro stanování se nachází u řeky Čeladenky a najdete ji hned vedle areálu. K dispozici je pitná voda a mobilní WC. Cena: 30 Kč/osoba, 100 Kč/stan. Místo si můžete zarezervovat předem zasláním emailu na adresu machackova.mo@gmail.com nebo zakoupit na hlavní pokladně v době, kdy je festivalový areál otevřený. Kemp je nutno opustit nejpozději v neděli 5. srpna do 12 hodin.

Kyvadlové autobusy
V době konání festivalu jezdí z Čeladné do Frýdlantu n. Ostravicí a Frenštátu p. Radhoštěm kyvadlové autobusy zdarma. Z Čeladné (zastávka u Mateřské školy Beruška) autobus jezdí od 20:30 do 0:30 co hodinu. V opačném směru spoje jezdí co hodinu od 21:00 do 23:00. Ve Frýdlantu n. Ostravicí autobus staví na autobusovém nádraží, ve Frenštátu p. Radhoštěm na vlakovém nádraží a na zastávce U Škol. Autobusy poznáte podle festivalové cedulky Ladná Čeladná.

Hlídání dětí
Návštěvníci mohou využít služeb mateřské školy Čeladenská Beruška, která po dobu konání festivalu vždy od 13 do 21 hodin zajistí hlídání dětí ve věku od 3 do 8 let. Ve školce mohou děti zůstat tři hodiny, kapacita je 24 dětí a cena za hlídání činí 30 Kč/hod.

Aplikace FestBeerGuide
S aplikací FestBeerGuide budete mít všechno důležité o festivalu na jednom místě: program, mapku  i praktické informace. Aplikaci si stáhnete pomocí QR kódu, pak už jen stačí v seznamu festivalů najít Ladnou Čeladnou.