Místo konání festivalu
Areál Základní školy Čeladná, Čeladná 551, 739 12

Otevírací doba areálu:
Pátek:15-24 hod
Sobota: 12-24 hod

Parkování
Parkovat můžete za kostelem v Čeladné. Po příjezdu do obce vás navedou směrovky na kruhovém objezdu.

Kemp
Plocha pro stanování se nachází u řeky Čeladenky a najdete ji hned vedle areálu. K dispozici je pitná voda a mobilní WC. Cena: 30 Kč/osoba, 100 Kč/stan. Místo si můžete zarezervovat předem zasláním emailu na adresu machackova.mo@gmail.com nebo zakoupit na hlavní pokladně v době, kdy je festivalový areál otevřený. Kemp je nutno opustit nejpozději v neděli 5. srpna do 12 hodin.

Kyvadlové autobusy
V době konání festivalu jezdí z Čeladné do Frýdlantu n. Ostravicí a Frenštátu p. Radhoštěm kyvadlové autobusy zdarma. Z Čeladné (zastávka u Mateřské školy Beruška) autobus jezdí od 20:30 do 0:30 co hodinu. V opačném směru spoje jezdí co hodinu od 21:00 do 23:00. Ve Frýdlantu n. Ostravicí autobus staví na autobusovém nádraží, ve Frenštátu p. Radhoštěm na vlakovém nádraží a na zastávce U Škol. Autobusy poznáte podle festivalové cedulky Ladná Čeladná.

Hlídání dětí
Návštěvníci mohou využít služeb Mateřské školy Čeladenská Beruška, která po dobu konání festivalu 15.00 (pá)/13.00 hodin do 21 hodin zajistí hlídání dětí ve věku od 3 do 8 let. Ve školce mohou děti zůstat tři hodiny, kapacita je 24 dětí a cena za hlídání činí 30 Kč/hod.

Aplikace FestBeerGuide
S aplikací FestBeerGuide budete mít všechno důležité o festivalu na jednom místě: program, mapku  i praktické informace. Aplikaci si stáhnete pomocí QR kódu, pak už jen stačí v seznamu festivalů najít Ladnou Čeladnou.