Místo konání festivalu

Areál Základní školy Čeladná, Čeladná 551, 739 12

Parkování
Parkovat můžete za kostelem v Čeladné. Parkoviště bude viditelně označeno.

Kemp
Kemp se nachází vedle areálu u řeky Čeladenka, viz mapa výše. K dispozici bude pitná voda a mobilní WC. Cena: 30 Kč osoba, 100 Kč stan. Vstup do kempu je možné si zakoupit na pokladně u hlavní brány po dobu, kdy je areál otevřen, tj. od 13 do 24:00 hod. Rezervaci lze zařídit emailem na: machackova.mo@gmail.com.

Kemp je nutné opustit do neděle 6. 6. 12:00 hod. Kapacita areálu je omezená (40 stanů, resp. 100 osob).

Hlídání dětí
Návštěvníci mohou využít služeb místní Mateřské školy Čeladenská beruška, která po dobu konání festivalu vždy od 13 do 21 hodin zajistí hlídání dětí ve věku od 3 do 8 let. Ve školce mohou děti zůstat tři hodiny, kapacita je 24 dětí a cena za hlídání činí 30 Kč za hodinu.

Široká nabídka jídla a nápojů
Na festivalu můžete vybírat z pestré a kvalitní nabídky občerstvení – stánky v gastro zóně na délku dohromady zabírají více jak 30 metrů. Kromě tradičních festivalových pokrmů jako jsou langoše, placky, hamburgery, masové speciality apod. se můžete také těšit třeba na sladké palačinky, suši a další pochutiny. Samozřejmostí je široká nabídka alkoholických i nealko nápojů včetně nejrůznějších ovocných šťáv či smoothie. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a nápoje. Pitná voda je v areálu k dispozici zdarma.

Internet zdarma
Volné wi-fi připojení je k dispozici v prostorách tělocvičny v jejím blízkém okolí.