TiNG je osmičlenná mezinárodní banda z Prahy kombinující mnoho stylů. Jejich hudba čerpá ze zdrojů jako je  ska, rock, reggae, drum´n´bass, dancehall, swing a hip hop. Smícháním všeho dohromady si vytvořili vlastní styl, kterému říkají  „Praggamuffin“.

Kapela má osm členů. Frontmanem je zpěvák a multiinstrumentalista MC Turner /USA/, který po několika letech strávených na cestách po světě (Jamajka, Island, Francie) zakotvil v České republice. Turnerův bratr Miller hraje na kytaru a mandolínu, za bubny sedí Omar /MEX/. Zbývající část kapely tvoří čeští muzikanti.

V roce 2013 TiNG vydali debutové CD „Man vs Wild“, které bylo pokřtěno na společném koncertu s americkou legendou ska The Toasters. Za toto album získali cenu Anděl v žánru Ska & Reggae. V roce 2015 vydává kapela své druhé CD Born For a Storm, které se také setkalo s pozitivním ohlasem, když znovu získalo nominaci na žánrovou cenu Anděl.

Repertoár kapely tvoří vlastní skladby s anglickými texty s politicko-společenskou tematikou. Za dobu své působnosti si TiNG zahráli na jednom pódiu společně se jmény jako Irie Révoltés, The Toasters, Big Mandrake nebo Sto zvířat.