Vstupenky na Ladnou Čeladnou 2024 jsou již v prodeji a venku jsou také první tři kapely – Monkey Business, Tata Bojs a Lenny. Festival, který se orientuje především na rodiny s dětmi, nabídne kromě hudby také bohatý program pro mladší i starší děti. Devátý ročník Ladné Čeladné se tradičně uskuteční v areálu Základní školy Čeladná 2. a 3. srpna 2024.  

Ohlášený trojlístek headlinerů budeme v průběhu zimy rozšiřovat o další jména. „Oba festivalové dny uvedeme kromě zvučných jmen také kapely a interprety, kteří se pohybují mimo hudební mainstream. Nabídka bude kvalitní a žánrově pestrá, což jsou důležité pilíře naší hudební dramaturgie,“ uvedl ředitel festivalu Jindřich Vaněk.  

Rozmanitý program přinese také dětská scéna. Chybět nebudou divadelní představení, tvůrčí i pohybové workshopy či sportovní stanoviště zaměřené na rozvoj motoriky a pohybových dovedností.

Do konce roku lze dvoudenní vstupenku pro dospělou osobu zakoupit za 610 korun, jednodenní za 450 korun. Rodinné vstupné je zvýhodněné. Vstupenky zakoupíte v e-shopu, kompletní ceník najdete zde.